T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Afyonkarahisar İl Sağlık Müdürlüğü Afyonkarahisar Devlet Hastanesi
T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Afyonkarahisar İl Sağlık Müdürlüğü Afyonkarahisar Devlet Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Başhekim Yardımcıları

Güncelleme Tarihi: 14/01/2019
BAŞHEKİM YARDIMCISI

Op. Dr. Dilek TURĞUT KESTANE

1982 yılında Aydın’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Aydın’da tamamladı. 2007 yılında Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden (İngilizce) mezun oldu. Tıpta uzmanlık eğitimini 2007-2012 yılları arasında T.C. Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kadın Hastalıları ve Doğum Kliniği’nde tamamladı.

2012 Yılında Afyonkarahisar İscehisar Devlet Hastanesi’nde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak göreve başladı. Kasım 2012- Aralık 2017 tarihleri arasında İscehisar Devlet Hastanesi’nde Başhekimlik görevini yürüttü.

Aralık 2017 tarihinden itibaren Afyonkarahisar Devlet Hastanesi’nde Başhekim Yardımcısı olarak çalışmaktadır.

Uzmanlık alanı ile ilgili birçok kurs, kongre ve seminer katılımı bulunmaktadır.

Evli ve bir çocuk annesidir. İngilizce bilmektedir.

BAŞHEKİM YARDIMCISI
Op. Dr. Fatih ÇAPANOĞLU

12.12.1985’de Ankara’da doğdu. İlk ve orta eğitimini Ankara’da, lise eğitimini Çorum’da tamamladı. İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nden 2009 yılında Tıp Doktoru olarak mezun oldu. 2014 yılında S.B.Ü. Ankara Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nden Kulak Burun ve Boğaz Hastalıkları Uzmanlığı ihtisasını tamamladı.

2 yıl Siirt Devlet Hastanesi’nde mecburi hizmet görevini tamamlayan Op.Dr.Fatih ÇAPANOĞLU yaklaşık 1 yıl süreyle Emirdağ Devlet Hastanesi’nde Başhekimlik görevi yaptı.

Halen Afyonkarahisar Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı olarak görev yapmaktadır. Evli bir çocuk babasıdır. 

BAŞHEKİM YARDIMCISI
Dr. Oğuz Serdar BAYRAK

24.04.1982’de Konya’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Konya’da tamamladı. Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 2009 yılında Tıp Doktoru olarak mezun oldu.

Sırasıyla; Konya Akören Sağlık Ocağı’nda 1 ay Sağlık Grup Başkan Vekilliği olmak üzere 4,5 ay Pratisyen Hekimlik yaptı. Şuhut Devlet Hastanesi’nde 8 ay Acil Servis Hekimliği yaptı. İzmir Karşıyaka Devlet Hastanesi’nde 1,5 yıl Acil Servis Hekimliği yaptı. Afyonkarahisar Devlet Hastanesi’nde 1 yılı Acil Servis Sorumlu Hekimliği olmak üzere 4 yıl Acil Servis Hekimliği yaptı.

Halen Anadolu Üniversitesi Sağlık Yönetimi Bölümü öğrencisi olan ve 9 aydır Afyonkarahisar Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcılığı görevini yürüten Dr. Oğuz Serdar BAYRAK İngilizce bilmektedir.


BAŞHEKİM YARDIMCISI
Op. Dr. Ahmet Murat KOYUNCU

1981 yılında Afyonkarahisar’ın Bolvadin ilçesinde doğmuştur. İlk, orta ve lise öğrenimini Bolvadin’de tamamlamıştır. 2006 yılında Selçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur. 2006 yılında Ağrı Eleşkirt Devlet Hastanesinde Pratisyen Hekim olarak görev almıştır. Tıpta uzmanlık eğitimini 2007-2013 yılları arasında Ankara Keçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Kliniği’nde tamamlamıştır.

2013 Yılında Sivas Gürün Devlet Hastanesi’nde Genel Cerrahi Uzmanı olarak göreve başlamıştır. 2013-2015 yılları arasında Gürün Devlet Hastanesi’nde Genel Cerrahi Uzmanı ve Başhekimlik görevlerini yürütmüştür.

2015-2016 yılları arasında Afyonkarahisar Çay Devlet Hastanesi’nde Genel Cerrahi Uzmanı ve Başhekimlik görevlerini yürütmüştür.

2017 yılından itibaren Afyonkarahisar Devlet Hastanesi'nde Başhekim Yardımcısı olarak görev yapmaktadır.

Uzmanlık alanı ile ilgili birçok kurs, kongre ve seminer katılımı bulunmaktadır.

Evli ve iki çocuk babasıdır. İngilizce bilmektedir.